Proje Danışmanlığı

Projeleriniz Fikirleriniz Burada Hayata Geçiyor

img
Sizi dinliyor, söylediklerinizi eksiksiz not alıyoruz. Önce fizibilitesini yapıyor daha sonra, kolları sıvıyor ve işe başlıyoruz.
img

Projeler Ne İşe Yarıyor ?

Değişik alanlarda önceden plan ve programa alınmış, maliyeti hesaplanmış, kurum ve kuruluşların yönetim organları tarafından onaylanmış, kısa ve uzun vadeye bağlanarak özel kurum veya devlet adına gerçekleştirilmesi kabul edilmiş bilimsel çalışma tasarısı
– Gerçekleştirilmesi istenen tasarı
– Mal sahibinin isteğine göre yapılacak bir yapıyı, belli bir programa göre inşa edilecek bir yapı bütününü, bir makine veya bir kuruluşu plan durumunda gösteren çizim

Yeteneklerimiz

Farklı dallardaki çözüm yeteneklerimizin grafiksel yansıması

Proje Danışmanlığı 97%
Marka Patent Danışmanlığı 86%
STK Danışmanlığı 52%
Yönetim Organizasyon Danışmanlığı 40%

Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları

*TKDK Leader Programı *DOKA Sürdürülebilir Turizm Destinasyon Mali Destek Programı *İklim Değişikliği Uyum Hibe Programı * DOKA Teknik Destek Programı konularında bize proje danışmanlığı yaptı * Belediyemiz Web sitesi
Ahmet Türe
Ahmet Türe
Çatalpınar Belediye Başkanı
*Çatalpınar Kırsal Kalkınma Stratejisi Hazırlanması *Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Birimi Projesi Hazırlanması * Çatalpınar Ekmeği Coğrafi İşaret Alınması *Çatalpınar Cam Fanus Projesi hazırlanması konularında bize destek vermiştir. Kendisini tavsiye ederim.
İrfan Özen
İrfan Özen
Dernek Başkanı
2018 Yılında ilk kez uluslararası bağış yaparak programımızda sıradışı bir faaliyet gerçekleştirdiler. 40 Yıllık Dostluk için birlikte koşuyoruz projesi sıradışı bir projeydi. Tavsiye ederim.
DR. DANİEL GRÜTJEN
DR. DANİEL GRÜTJEN
Jügendbrüecke - Genel Müdür

Proje Adımları

Professional Tools for Your Business

Mirum est notare quam littera gothica nunc.
Icon
Keyword Research
Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum investigationes demonstraverunt investigationes demonstraverunt lectores.
Icon
Awesome Team
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore eodem modo typi, qui nunc nobis videntur parum.

Tell Us About Your Project

Let us help you get your business online and grow it with passion.
Message sent!